Prive collectie kunst

Kunst veiling van verschillende artiesten.

  • Banksy
  • Panamarenko
  • Keith Haring
  • Andy Warhol
  • Marcel MariĆ«n
  • Rene Magritte
  • Robert Devriendt
  • Salvador Dali
  • James Ensor
  • Constant Permeke
  • Leon Spilliaert
  • Christo
  • Jackson Pollock
  • Sergio De Beukelaar

Dit is een marge veiling.

Onze kijkdagen zijn steeds vermeld met datum op elk lot. ( op afspraak )

Gelieve u betalingsbewijs van uw voldane factuur mee te brengen op de afhaaldag.

look at all the 31 lots

Starting time

at

Visit goods on

from 14:00 until 15:00

Closing time

at

Released

at

This auction has ended

Collection location

geeraard de cremerstraat 142
9150 Rupelmonde
België

show on map

31 lots

This auction has ended
Bernouilli Affiche Gesigneerd

geeraard de cremerstraat 142, 9150 Rupelmonde, België

This auction has ended
Andy Mouse XL

This auction has ended
Marilyn Zeefdruk

This auction has ended
Kepi Print

This auction has ended
Grand Baisse

This auction has ended
Liz Taylor Uitnodiging Gesigneerd

This auction has ended
L'empire Des Lumieres genummerd & steen gesigneerd

This auction has ended
Le Noveau Rituel gesigneerd

This auction has ended
Luchtballonvaarder gesigneerd

This auction has ended
For Clever Scholars gesigneerd

This auction has ended
Ets op Japanns gesigneerd en romeins genummerd

This auction has ended
Foto Anthony

This auction has ended
Cops Print

This auction has ended
Pool genummerd en steen gesigneerd

This auction has ended
La Folie Almayer Heliogravure steen gesigneerd

This auction has ended
Crawling Baby Viltsitft op T-Shirt

This auction has ended
Scotch Gambit Gestempeld

This auction has ended
Happenings Nu

This auction has ended
Strandstoel met viltstift tekening

This auction has ended
Print genummerd en steen gesigneerd

This auction has ended
Ceci N'est Pas Une Pipe

This auction has ended
Saltoarte gesigneerd door beide kunstenaars

This auction has ended
Affiche Uncle Sam

This auction has ended
Tekenen En Rekenen Affiche XL gesigneerd

This auction has ended
Marilyn zeefdruk op ex14

This auction has ended
Fotogravure op 750 exemplaren

This auction has ended
Fotogravure op 750 exemplaren

This auction has ended
Gesigneerd en genummerd in plexi

This auction has ended
Viltstift tekening op biljet 100 BEF

This auction has ended

This auction has ended
Tekening op papier